پیام فرستادن
خانه اخبار

اخبار شرکت آیا هنوز بازار هند را دست کم می گیرید؟

گواهی
چین Hai Da Labtester گواهینامه ها
چین Hai Da Labtester گواهینامه ها
نظرات مشتریان
بله ما دستگاه را هفته گذشته دریافت کردیم. ما در حال حاضر بسیار مشغول هستیم و هنوز نمیتوانم آن را امتحان کنم، اما به نظر من مناسب است.

—— Peter Maas

تستر جریان جریان ذوب بسیار خوب کار می کند. تحویل سریعتر از انتظار بود، تیم های خدمات پس از فروش شما بسیار خوب بودند و پشتیبانی فنی عالی بود.

—— Steve Hubbard

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
آیا هنوز بازار هند را دست کم می گیرید؟
آخرین اخبار شرکت آیا هنوز بازار هند را دست کم می گیرید؟

وقتی صحبت از هند به میان می‌آید، برداشت‌های اولیه اغلب مردم چندان خوب نیست، بی‌ثبات، مشکوک، کمبود وقت و غیره هستند. اگرچه این معایب در هند وجود دارد، اما غیرقابل انکار است که هند بازار بالقوه زیادی دارد و ارزش امتحان کردن را دارد.هند، ششمین اقتصاد بزرگ جهان چه ویژگی هایی دارد؟بیایید نگاهی به هند بیندازیم

همانطور که همه می دانیم، جمعیت هند بسیار زیاد است، تقریباً همتراز چین است و قدرت خرید آن نیز بسیار زیاد است.

در سال های اخیر، بازار تجارت الکترونیک در هند رشد زیادی داشته است، بر اساس تجزیه و تحلیل داده ها، بازار هند از محبوبیت بیشتری برخوردار است و روند متعلق به وضعیت صعودی این محصولات به شرح زیر است.

 

تلفن همراه، لوازم جانبی تلفن همراه، منسوجات، لوازم الکترونیکی مصرفی، کتاب، سخت افزار کامپیوتر، نرم افزار و لوازم جانبی.مبلمان آشپزخانه، وسایل تزئینی، لوازم خانگی، لوازم مد، اسباب بازی ها و بازی ها، وسایل روزمره، کالاهای ورزشی، تجهیزات بدنسازی و غیره.

آخرین اخبار شرکت آیا هنوز بازار هند را دست کم می گیرید؟  0

از این محصولات بالا، می توان دریافت که اینها محصولات ضروری در زندگی هستند و تقریباً در 80 درصد از صنایعی که از تجهیزات تست استفاده می شود، قابل استفاده هستند.ماشین آلات تست کشش جهانی، تجهیزات تست قابلیت اطمینان شبیه سازی محیطی، Rohs 2.0، تجهیزات تست مبلمان، تجهیزات تست اسباب بازی و غیره را می توان در صنایع فوق استفاده کرد.علاوه بر این، پس از بیش از 20 سال اصلاحات اقتصادی، هند شروع به تغییر کرده است.این بازار بزرگ با فرصت های فراوان، به تدریج توجه جهان را به سمت هند معطوف کرده است.این بدان معنی است که صنعت تولید هند به تدریج افزایش می یابد و در عین حال بسیاری از صنایع را به سمت توسعه با هم سوق می دهد، بنابراین تقاضا برای تجهیزات تست نیز افزایش می یابد و ابزارهای آزمایش برای هر صنعت ضروری خواهد بود.پس در این صورت هند به یکی از بازارهای مهم ما تبدیل خواهد شد، باید به هندوستان توجه کنیم یا شایسته حفاری ما باشد.

 

به منظور توسعه و پیگیری بهتر مشتریان هندی، نکات زیر را خلاصه کرده ام، امیدوارم برای شما مفید باشد.

1. هند یک مفهوم جدی از سلسله مراتب و شکاف بزرگ بین ثروتمندان و فقرا دارد.بمبئی، کلکته، دهلی و چنای چهار منطقه با تمرکز اقتصادی بالا در هند هستند، ما می توانیم روی توسعه مشتریان در این مناطق تمرکز کنیم.

آخرین اخبار شرکت آیا هنوز بازار هند را دست کم می گیرید؟  1

2. هندی ها عموماً انگلیسی را خوب صحبت می کنند، اما با لهجه قوی، بنابراین از وارد شدن به جزئیات تلفنی خودداری کنید، مگر اینکه با انگلیسی هندی آشنایی زیادی داشته باشید.

3. نه نگویید، در فرهنگ هندی، نه گفتن مستقیماً بی ادبانه است، بنابراین از نه گفتن خودداری کنید، می توانید آن را با این جمله جایگزین کنید: بگذار ببینم، تلاش خواهم کرد، یا به شما باز خواهم گشت.

4. مشتریان هندی دوست دارند قیمت ها را کاهش دهند، بنابراین ما باید فضای زیادی را در پیشنهاد باقی بگذاریم و اجازه دهیم قیمت به خط نهایی برسد.در قیمت، آنها دوست دارند به آرامی سنگ زنی، روند چانه زنی نباید اجازه دهید بیش از حد سریع، به صبورانه آنها را به آسیاب همراهی، هنگامی که خط پایین لمس می شود، نگرش باید محکم باشد، که دیگر نمی تواند اجازه دهید قیمت.

5. مشتریان هندی بسیار بی ثبات هستند.مذاکرات مربوط به جزئیات کلیدی لیست باید به صورت کتبی تأیید شود و قبل از ترتیب دادن تولید، باید قراردادها / نقشه ها / نمونه ها دوباره امضا شود.

آخرین اخبار شرکت آیا هنوز بازار هند را دست کم می گیرید؟  2

میخانه زمان : 2022-08-03 10:22:24 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Hai Da Labtester

تماس با شخص: Miss. Lisa

تلفن: +86 13602361535

فکس: 86-0769-89280809

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)