پیام فرستادن
خانه اخبار

اخبار شرکت تست کننده برگشت فوم

گواهی
چین Hai Da Labtester گواهینامه ها
چین Hai Da Labtester گواهینامه ها
نظرات مشتریان
بله ما دستگاه را هفته گذشته دریافت کردیم. ما در حال حاضر بسیار مشغول هستیم و هنوز نمیتوانم آن را امتحان کنم، اما به نظر من مناسب است.

—— Peter Maas

تستر جریان جریان ذوب بسیار خوب کار می کند. تحویل سریعتر از انتظار بود، تیم های خدمات پس از فروش شما بسیار خوب بودند و پشتیبانی فنی عالی بود.

—— Steve Hubbard

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
تست کننده برگشت فوم

گذر زمان در مکان های مختلف ناهموار است و با توجه به ارتفاع و سرعت به تأخیر می افتد.

جمله ای وجود دارد که می گوید یک شی زمان اطراف خود را کند می کند.زمین یک جنازه عظیم است که زمان اطراف خود را کند می کند.سقوط جسم به دلیل همین تاخیر در زمان است.در مکانهایی که گذر زمان ثابت است ، مانند فضای بین ستاره ای ، اجسام نمی افتند ، آنها در فضا شناور می شوند.در سطح سیاره ما ، اجسام به طور طبیعی تمایل به حرکت آهسته تری دارند.اجسام سقوط می کنند زیرا زمان در زمین در موقعیت پایین تر کند می شود.

پس از به اشتراک گذاشتن اطلاعات پیش زمینه با شما ، من می خواهم دستگاه را معرفی کنم - تستر برگشت فوم.طبق استاندارد ISO 8307 و ASTM D 3574 تست شده است.درصد بین حداکثر ارتفاع افت و ارتفاع برگشت با تعیین قطر و جرم در حال سقوط از ارتفاع مشخص روی نمونه فوم محاسبه می شود و از نرخ فنر برای بیان سرعت برگشت فوم استفاده می شود.از کنترل PLC ، نمایشگر LCD و درگاه USB برای خروجی نتایج آزمون استفاده می کند.

سیستم کنترل آن از صفحه لمسی با کنترل PLC استفاده می کند که عملکرد حافظه خاموش را دارد.همچنین دارای فرآیند نفیس و داده های دقیق است.ارتفاع افت توسط دسته سریع تنظیم و ثابت می شود که راحت و سریع است.علاوه بر این ، از محاسبه خودکار واکشی نرخ برگشت (از ریزپردازنده برای محاسبه ارتفاع برگشت توپ فولادی استفاده می شود) و از سنسور فوتوالکتریک برای اندازه گیری زمان جهش و افت توپ توپ استفاده می کند.

آیا با دانستن این دانش اولیه ، آیا می خواهید بیشتر بدانید؟تو می توانیبا ما تماس بگیرید اگر شما علاقه مندید.

آخرین اخبار شرکت تست کننده برگشت فوم  0

میخانه زمان : 2020-10-13 15:45:53 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Hai Da Labtester

تماس با شخص: Miss. Lisa

تلفن: +86 13602361535

فکس: 86-0769-89280809

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)