پیام فرستادن
خانه اخبار

اخبار شرکت جعبه بسته بندی فشرده سازی دستگاه تست

گواهی
چین Hai Da Labtester گواهینامه ها
چین Hai Da Labtester گواهینامه ها
نظرات مشتریان
بله ما دستگاه را هفته گذشته دریافت کردیم. ما در حال حاضر بسیار مشغول هستیم و هنوز نمیتوانم آن را امتحان کنم، اما به نظر من مناسب است.

—— Peter Maas

تستر جریان جریان ذوب بسیار خوب کار می کند. تحویل سریعتر از انتظار بود، تیم های خدمات پس از فروش شما بسیار خوب بودند و پشتیبانی فنی عالی بود.

—— Steve Hubbard

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
جعبه بسته بندی فشرده سازی دستگاه تست

دستگاه تست فشرده سازی جعبه دستگاه آزمون حرفه ای است که برای آزمون مقاومت فشاری کارتن مورد استفاده قرار می گیرد، قابل اجرا به فشار، تغییر شکل و آزمایش انباشته جعبه های راه راه، جعبه های لانه زنبوری و سایر بسته بندی های بسته بندی است. در عین حال، بررسی فشار از سطل پلاستیکی (روغن خوراکی، آب معدنی)، سطل کاغذ، جعبه کاغذ، گلدان کاغذ، ظرف (سطل IBC) و سایر ظروف نیز مورد توجه قرار گرفته است.

الگوی کار
دستگاه تست فشرده سازی بسته بندی بسته به انواع جعبه های راه راه، جعبه های لانه زنبوری و سایر قطعات بسته بندی در هنگام فروپاشی قابل اجرا است.
آزمون استحکام کششی برای آزمون انباشته انواع جعبه های راه راه، جعبه های لانه زنبوری و سایر بسته بندی ها قابل استفاده است.
آزمون استاندارد فشار برای آزمون استاندارد انواع جعبه های راه راه، جعبه های لانه زنبوری و دیگر قطعات بسته بندی قابل اجرا است.

تست مهم
مقاومت فشاری خوب می تواند اطمینان حاصل کند که محتوای در حمل و نقل و ذخیره سازی آسیب دیده است. در همان زمان، ما همچنین می توانیم تولید کنندگان بسته بندی را با توجه به محتوا هدایت کنیم که می تواند به عنوان ابزار حرفه ای برای گواهینامه QS بسته بندی مواد غذایی استفاده شود.

تست فشرده
استحکام فشاری کارتن به مقدار موثر و ارزش نهایی تقسیم می شود. تغییر مقدار نیروی گاهی اوقات از آهسته تا سریع به نقطه فروپاشی است. در آزمون های فشرده سازی بلند مدت، ما دریافتیم که تغییر مقدار نیروی گاهی اوقات یک بافر خاص: یعنی زمانی که مقدار نیروی و تغییر شکل به مقدار مشخصی افزایش می یابد، مقدار نیروی متوقف می شود و تغییر شکل ادامه می یابد و پس از یک دوره زمانی، مقدار نیروی تا زمانی که نقطه انفجار کارتن افزایش می یابد افزایش یابد. ما می توانیم نیروی قبل از بافر کردن مقدار موثر و تغییر شکل قبل از بافر کردن مقدار تغییر شکل موثر تماس. پس از بافر، اگر چه مقدار نیرو می تواند ادامه افزایش، اما کارتن شروع به تغییر شکل، می تواند الزامات استفاده را برآورده نمی کند، بنابراین معیارها برای تعیین قدرت استحکام فشاری کارتن باید در زمان تست فشرده سازی موثر باشد.

مشخصات فنی
1. سیستم توسط میکرو رایانه ای، مجهز به پانل کنترل صفحه لمسی 8 اینچی، پردازشگر ARM با سرعت بالا، درجه بالایی از اتوماسیون، جمع آوری سریع داده ها، اندازه گیری خودکار، عملکرد قضاوت هوشمند، و فرایند تست به صورت خودکار تکمیل می شود.
2. سه روش آزمون برای ماشین تست فشرده سازی کارتن: حداکثر نیروی خرد کردن؛ انباشته؛ فشار تا استاندارد.
3. صفحه نمایش پویا تعداد نمونه، تغییر شکل نمونه، فشار زمان واقعی و فشار اولیه را نشان می دهد.
4. طراحی ساختار باز، پیچ دو سر، ستون دو راهنمای، با کاهش رانندگی کمربند راننده، موازی خوب، ثبات خوب، استحکام قوی، عمر طولانی
5. ماشین تست فشرده سازی جعبه کاغذ با موتور سروو با دقت بالا، سر و صدای کم و سرعت بالا کنترل می شود. موقعیت مکانی دقیق دستگاه، پاسخ سریع، صرفه جویی در زمان آزمون و بهبود کارایی تست.
6. دستگاه آزمون فشرده جعبه کاغذ، 24 بیتی با دقت بالا AD مبدل (رزولوشن 1 / 10،000،000) و سنسور با دقت بسیار بالا را برای اطمینان از سرعت و دقت جمع آوری داده های نیروی ابزار استفاده می کند.
7. پیکربندی هوشمند مانند محافظت از سکته محدود، حفاظت از اضافه بار، و خطای خطا، ایمنی عملیات کاربر را تضمین می کند و با چاپگر میکرو برای تسهیل چاپ و خروجی داده ها مجهز شده است.
8. ماشین تست فشرده سازی جعبه کاغذ را می توان به نرم افزار کامپیوتر متصل کرد، با نمایش زمان واقعی عملکرد منحنی فشرده سازی و تجزیه و تحلیل داده ها، مدیریت، حفظ، چاپ و سایر توابع.

اصل کار
کمپرسور جعبه کاغذ تصویب موتور سروو برای راندن سیستم درایو، از طریق عمل فشار اسلحه توپ، سنسور ارزش بالا دقت بالا دقیقا نشان دهنده وضعیت بار از قطعه آزمون، سیستم میکرو رایانه پارامترهای تست را جمع آوری و پردازش می کند و نتایج آزمون را خروجی .

استانداردهای تست

QB / T1048
GB / T 4857.4
GB / T 4857.3
ISO2872
ISO2874

میخانه زمان : 2018-11-09 13:59:24 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Hai Da Labtester

تماس با شخص: Miss. Lisa

تلفن: +86 13602361535

فکس: 86-0769-89280809

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)